Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ у військово-патріотичних іграх!
22.02.2025 Фізична культура і спорт Переглядів: 111Вітаємо команду ліцею з ПЕРЕМОГОЮ у військово-патріотичних іграх серед учнівської молоді Білоцерківської територіальної громади, присвячених пам'яті Героїв Небесної Сотні. Ліцей представляли такі учні: Римар Арсеній (11-Б), Бугріменко Дмитро(11-В), Мартинюк Каріна (11-Г), Татаринцев Михайло (11-Б), Тихоміров Даніїл (11-Б). Під час змагань учні продемонстрували свої уміння з вогневої підготовки, почергового неповного розбирання та збирання автомата, подолання смуги перешкод з елементами військової підготовки.
Всі етапи змагань наші ліцеїсти пройшли достойно! Пишаємося вами, ви-МОЛОДЦІ! Так тримати!
Велика подяка за підготовку до змагань заступнику директора з НВР Вакарчуку Максиму Миколайовичу та тренеру команди Іовіну Віталію Васильовичу.