Вітаємо команду ліцею з ПЕРЕМОГОЮ у районних змаганнях Регбі-5!!!

12.03.2025 Фізична культура і спорт Переглядів: 145


12 березня команда ліцею з регбі-5 здобула ПЕРЕМОГУ у змаганнях ІІІ районного етапу Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч" у категорії 5-7 класи. Цього дня змагались з командами з Сквирянської та Рокитнянської громад. Наш ліцей представляли учні: Ємчінський Ілля (7-А), Стрельник Ілля (7-В), Горбань Іван (7-В), Храмцов Давід (7-В), Ліпашков Давід (6-В), Горобінський Олександр (6-Б). Керівник команди - учитель фізичного виховання Іващенко Олександр Олегович. Щиро вітаємо талановитих спортсменів з високим досягненням! Бажаємо надхнення, невичерпної енергії та перемоги у обласних змаганнях!!!!