Вітаємо переможця Чемпіонату Білоцерківської територіальної громади з шахів!

24.03.2025 Гімназійне життя Переглядів: 77
Вітаємо учня 6-Д класу Бєлова Андрія, який здобув перемогу у Чемпіонаті Білоцерківської територіальної громади з шахів серед юнаків до 12 років та виконав ІІ спортивний розряд!
Молодець! Так тримати!
Пишаємося такими учнями.
Детальніше на