Призери дружніх змагань з черлідингу

27.03.2025 Фізична культура і спорт Переглядів: 171

Під час весняних канікул відбулись дружні змагання з черлідингу в межах культурно-спортивної програми проєкту «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ» між командами Білоцерківської та Павлоградської  міських територіальних команд. Вітаємо команду нашого ліцею з черлідингу, яка в цих змаганнях посіла ІІ місце, у складі: Ландар Єви (5-А), Ковбасюк Софії (5-Б), Ліпашкової Ангеліни (5-В), Мірошниченко Катерини (5-В). Керівник команди – педагог-організатор Фарафонова Марина Володимирівна. Бажаємо подальших успіхів, натхнення та нових перемог!

Детальніше на