3 квітня до нашого ліцею завітав Громовий Михайло Вікторович

03.04.2025 Гімназійне життя Переглядів: 125

3 квітня до нашого ліцею завітав Громовий Михайло Вікторович - студент історичного факультету КНУ ім. Т. Г. Шевченка, який є учасником проекту "Музей воєнного дитинства".

Він розповів про колекцію Музею, її створення та історії дітей під час російського вторгнення в Україну з 2014 і до сьогодні.

А також ліцеїсти дізналися більше про історичні події та мали можливість поділитись своїми думками й досвідом життя у воєнний час.

Учні ліцею займають активну патріотичну і тому дали інтерв'ю і таким чином задокументувати ці історичні події.

Дякуємо Михайлу за цікавий та пізнавальний урок!