Акція "Посади дерево!"
18.04.2025 Гімназійне життя Переглядів: 15618 квітня на території нашого ліцею відбулася акція "Посади дерево!". Завдяки підтримці волонтера благодійного фонду «Рух молоді» Поліщука Дмитра Андрійовича, школа отримала 30 молодих саджанців сосни. До доброї справи долучилися рій «Сокіл» з гуртка «Джура», учні 10-В класу та директор ліцею Смуток Борис Михайлович. Робота кипіла, працювали дружньо над тим, щоб кожне деревце було дбайливо посаджене і добре полито.Учасники акції працювали з натхненням і любов’ю, адже розуміли: через кілька років на цьому місці буде соснова галявина, що буде нагадувати про важливу природоохоронну акцію.
Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до доброї справи та дуже вдячні волонтеру благодійного фонду «Рух молоді» Дмитру Андрійовичу Поліщуку за важливий внесок у поповнення зеленого куточку на території закладу новими деревцями.