Конкурс «Знавці права»

18.12.2018 Навчальна діяльність Переглядів: 262

З метою формування в учнівської молоді позитивних моральних якостей, поваги до закону і загальноприйнятих норм поведінки в суспільстві та з нагоди 70- річчя з дня прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини в Першій Білоцерківській гімназії відбувся конкурс «Знавці права» серед учнів 11-х класів, який провела вчитель історії та правознавства Ошийко Валентина Іванівна. Гімназисти показали достатній рівень правових компетентностей, що дадуть їм змогу застосовувати одержані знання на практиці, підготуватися до життя, набути навичок правомірної поведінки, пошуку вирішення життєвих ситуацій згідно з нормами права. Перше місце у конкурсі посіли команди 11-Б та 11-В класів. Друге місце здобула команда учнів 11-А класу.
 Вітаємо! Бажаємо успіхів! Агудалічев Максим, учень 11-Б класу