Участь ліцеїстів в екочеленджі" Юний екоблогер. Вулицями рідного міста"

22.04.2025 Гімназійне життя Переглядів: 85
Джури нашого ліцею долучилися до територіального онлайн-челенджу юних фотоаматорів «Юний екоблогер. Вулицями рідного міста». 
Зокрема у номінації "Природні об'єкти рідного міста": Гришко Євгеній  представив фотороботу «Холод і світло», Іовіна Марія- фотороботу «Крижані дива», Люта Ольга представила відеороботу «Лелека – вісник весни та символ родинного затишку", Огородник Андрій- фотороботу «Спокій на межі міста»,Чичагін Ілля- фотороботу «Весняне світло», Сидоренко Роман- фотороботу «Мелодія води і листя», Щербина Олександр- фотороботу «Весняне затишшя над річкою». Мусієнко Олексій представив фотороботу «Міський ранок» у номінації «Цікаві вулиці мого міста». Дякуємо юним екоблогерам та педагогу-організатору Фарафоновій Марині Володимирівні за підготовку і участь у міському екочеленджі.
Детальніше на