ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТУРНІРУ ЮНИХ ФІЗИКІВ ТА МАТЕМАТИКІВ!
29.04.2025 Гімназійне життя Переглядів: 135Вітаємо команду ліцею "Перша Білоцерківська гімназія" з блискучою перемогою в турнірі юних фізиків та математиків!
Ваша наполегливість, кмітливість та жага до знань принесли заслужений тріумф. Барало Аріна, Верхолат Вікторія, Кобзаренко Михайло, Михайлова Анастасія та Чаус Вероніка – ви справжні чемпіони! Ваша злагоджена робота та вміння знаходити нестандартні рішення вразили всіх.
Окрема подяка керівникам команди, Кизимі Марині Вікторівні та Караулан Любові Олександрівні, за мудре наставництво, підтримку та віру у своїх учнів.
Бажаємо вам нових звершень, невичерпної енергії та подальших яскравих перемог на науковій ниві! Пишаємося вами!