ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТУРНІРУ ЮНИХ ФІЗИКІВ ТА МАТЕМАТИКІВ!

29.04.2025 Гімназійне життя Переглядів: 135


Вітаємо команду ліцею "Перша Білоцерківська гімназія" з блискучою перемогою в  турнірі юних фізиків та математиків!

Ваша наполегливість, кмітливість та жага до знань принесли заслужений тріумф. Барало Аріна, Верхолат Вікторія, Кобзаренко Михайло, Михайлова Анастасія та Чаус Вероніка – ви справжні чемпіони! Ваша злагоджена робота та вміння знаходити нестандартні рішення вразили всіх.

Окрема подяка керівникам команди, Кизимі Марині Вікторівні та Караулан Любові Олександрівні, за мудре наставництво, підтримку та віру у своїх учнів.

Бажаємо вам нових звершень, невичерпної енергії та подальших яскравих перемог на науковій ниві! Пишаємося вами!