Призери першості з військово-туристичного багатоборства "Командос"
30.04.2025 Гімназійне життя Фізична культура і спорт Переглядів: 130Щиро вітаємо команду "Сокіл" ліцею "Перша Білоцерківська гімназія" з чудовим результатом – ІІ місцем у міській першості з військово-туристського багатоборства "Командос" серед учнівської молоді 8-9 класів загальноосвітніх закладів Білоцерківщини!
Матвію Волощук, Ілля Пащенко, Ярославе Лозенко, Ліно Головченко та Єгоре Кондратюк, ваша злагоджена робота, наполегливість та майстерність принесли заслужену перемогу вашій команді та гімназії. Ви справжні МОЛОДЦІ! Дякуємо вам!
Особлива подяка керівнику команди, Віталію Васильовичу Іовіну, за підтримку, мудре наставництво та підготовку талановитих спортсменів.
Бажаємо команді "Сокіл" нових звершень, невичерпної енергії та майбутніх перемог! Пишаємося вами!