Гідний виступ команди ліцею на обласних змаганнях з РЕГБІ-5
28.04.2025 Фізична культура і спорт Переглядів: 45У Київській області розпочався IV (обласний) етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг» під гаслом «Разом переможемо».
Змагання розпочалися з регбі-5. Цей вид спорту введено до змагань лише у 2025 році - і він ще й абсолютно новий для школярів! Білоцерківський район, а зокрема Білоцерківську міську територіальну громаду представляла команда "Блискавки" Ліцею "Перша Білоцерківська гімназія", яка в запеклій грі здобула V місце. Щиро вітаємо всіх учасників та їхніх тренерів із досягнутими результатами! Пишаємося ВАМИ! Віримо, що в нас змагаються майбутні чемпіони, які неодмінно прославлять Білоцерківську громаду на найвищих спортивних рівнях!