Нагородження учнів за відмінні успіхи у навчанні

30.05.2025 Гімназійне життя Переглядів: 116
В останній день навчального року в актовій залі ліцею відбулося нагородження похвальними листами 112 учнів, які досягли відмінних успіхів у навчанні. З вітальним словом виступив директор ліцею, заслужений учитель України, почесний громадянин міста Біла Церква Смуток Борис Михайлович. Директор вручив учням  похвальні листи та побажав і в подальшому відмінних успіхів у навчанні та досягнення нових висот у здобутті знань.
Вітаємо всіх наших відмінників! Молодці! Так тримати!
Детальніше на