Свято останнього дзвоника
30.05.2025 Гімназійне життя Переглядів: 134Ось і настав день Останнього дзвоника в 2024-2025 навчальному році. Особливо радісним і хвилюючим є це свято для наших випускників. Саме завдяки нашим захисникам ми може проводити це традиційне в шкільному житті нашого ліцею свято, яке сьогодні було розпочате ансамблем барабанщиць. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор ліцею, заслужений учитель України, почесний громадянин міста Біла Церква Смуток Борис Михайлович.
Хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв. Представники учнів 11-х класів поклали квіти до меморіальних дошок та стендів загиблих випускників. Урочистим і патріотичним був виступ випускників на святі. Символічний вінок із стрічками передали одинадцятикласники учням 9-х класів, на яких написані ключові слова-побажання, які є такими актуальними сьогодні: мир, віра, єдність, незламність, патріоти, надія, добро, перемога. Зворушливими були вальси чотирьох випускних класів. Пісню "Школа" виконала учениця 11-А класу Мемедінова Лєвіза. Наприкінці свята учні традиційно заспівали пісню про гімназію. А на завершення батьки традиційно підготували для дітей рушникову доріжку на щастя, на долю, на довгі літа під мирним небом України.