Нагородження ліцеїстів- призерів олімпіад, МАН, конкурсів, турнірів та змагань

23.05.2025 Гімназійне життя Переглядів: 73
23 травня в ліцеї відбулося свято науки, творчості та спорту, на якому відбулося традиційне нагородження учнів, які стали переможцями та призерами олімпіад, МАНів, турнірів, творчих конкурсів, спортивних та військово-патріотичних змагань. Діти протягом навчального року  демонстрували свої знання, здібності, вміння та таланти на міському, обласному, Всеукраїнському і навіть на Міжнародному рівнях. Пишаємося нашими розумними і здібними,  талановитими і спортивними учнями, кількість яких з кожним роком збільшується. 
З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор ліцею, заслужений учитель України, почесний громадянин Білої Церкви Смуток Борис Михайлович. Щирі вітання зичимо всім, кого нагородили  на святі грамотами і грошовою премією та побажаємо успіхів та перемог в майбутньому!
Детальніше на