Свято випускників ліцею

20.06.2025 Гімназійне життя Переглядів: 233
20 червня відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту 104 випускникам ліцею. Свято, яке завдяки нашим захисникам України, ми можемо проводити, розпочалося гімном України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих Героїв. 
З вітальним словом виступив заслужений учитель України, почесний громадянин міста Біла Церква, директор ліцею Смуток Борис Михайлович. Також зі словами вітання до випускників звернулася  ректор Білоцерківського Національного аграрного університету, голова комісії з питань освіти, науки, культури та релігії Київської обласної ради, професор кафедри економіки та економічної теорії Шуст Олена Анатоліївна. Хвилюючими були виступи батьків: Татаринцевої Тетяни Валеріївни, Павленка Івана Федосійовича, Чернобров Юлії Анатоліївни. Зворушливими були слова подяки батькам і учителям, які висловили випускники. Також всі присутні на святі переглянули презентації класів та почули про досягнення кожного випускника нашого закладу. А прекрасні пісні про школу, патріотичні вірші та вальс принесли радісні моменти як для випускників, так і для всіх у залі.
 В руках випускників - свідоцтва про освіту,
І вам не віриться,що ви уже не діти.
Дорослими, серйозними ви стали всі за мить-
Й від того на очах сльоза бринить.
Ви підійшли до першої межі.
Шкільним порогом звуть її в народі.
Ще крок- і Україна перед вами
Відкриє всі свої шляхи -дороги.
Тож уперед, до сходинок, до звершень, до прагнення свого,
Попереду - ціле життя, ви обійміть серцями й душами його!
Безмежний простір, що неосяжний за порогом- 
До світлих мрій, свободи, миру в Україні й Перемоги!
Бажаємо нашим випускникам 2025 року успіхів, здійснення мрій і задумів, щастя і всього найкращого!
Детальніше на