Вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів ліцею

13.06.2025 Гімназійне життя Переглядів: 139
13 червня в ліцеї відбулося  свято вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учням 9-х класів ліцею. Дякуємо нашим захисникам, що маємо можливість проводити такі урочистості. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв, поклали квіти до меморіальних дошок та стендів випускників ліцею, що загинули в російсько-українській війні.  Урочисто відбулося вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учням всіх чотирьох 9-х класів. Першим привітав випускників 9-х класів директор ліцею, заслужений учитель України, почесний громадянин міста Біла Церква Смуток Борис Михайлович. 
 Діти виступили зі словами подяки педагогам, лунали патріотичні рядки та побажання вчителям. У виконанні випускниці 11-А класу Мємєдінової Лєвізи прозвучала пісня "Школа". Хвилюючим був виступ від імені батьків Пелипенка Юрія Петровича-заступника командира 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. По закінченню його  виступу  в знак подяки за наш захист дівчата вручили воїну зроблену з бісеру власноруч емблему 72ОМБ та квіти.  До вітального слова запросили першу вчительку Бойко Аллу Василівну. Зворушливим було поетичне вітання класного керівника Громадської Тетяни Григорівни.  На завершення свята традиційно прозвучала пісня про гімназію. Вітаємо щиро випускників 9-х класів, бажаємо успіхів в майбутньому, здоров'я, миру і добра!
Детальніше на