Допомога нашим захисникам
15.09.2025 Благодійність Переглядів: 67Ліцей "Перша Білоцерківська гімназія" традиційно підтримує українських воїнів! Ми завжди радо допомагаємо всім захисникам України, зокрема й військовослужбовцям із родин наших учнів. Тож коли дізналися, що окремій розвідувальній роті 72 ОМБР імені Чорних Запорожців, у якій служить бабуся семикласниці Соломії Турій, потрібна допомога, одразу організували збір.
Велика вдячність учням, батькам і класним керівникам 7-А і 5-А класів (керівники Лідія Іщенко й Тетяна Стрельчук), які всього за два дні оперативно зібрали необхідне продовольство, засоби гігієни й малюнки та передали українським воїнам. А вони на знак вдячності подарували дітям свої бойові прапори.
Щиро дякуємо захисникам України за кожен день і подих, готові й надалі підтримувати на шляху до нашої перемоги!