Благодійна акція для наших захисників
29.09.2025 Благодійність Переглядів: 71Напередодні Дня захисників і захисниць України учні ліцею вже традиційно долучились до благодійної акції й привітали наших воїнів не лише на словах, а й на ділі: зібрали десятки пакунків з різними смаколиками та речима першої необхідності. Подбали й про здоров'я захисників: не забули покласти грілки, сухі душі, медикаменти, шкарпетки й білизну, засоби гігієни. Порадували їх смачним печивом, цукерками, чаєм та кавою, енергетиками, шоколадками й батончиками, горішками та насінням, медом і згущеним молоком. Ну а для гарного настрою та підтримки морального духу намалювали зворушливі малюнки зі щирими й мотивуючими побажаннями!
Частину посилок надіслали по запиту підрозділам аеророзвідки 72-ї ОМБр імені Чорних Запорожців і 3-ї ОШБ.
Решту пакунків передали у "волонтерський штаб" при ЦПО "Соняшник", звідки невдовзі завдяки місцевим волонтерам вони поїдуть в різних напрямках і до різних підрозділів наших Збройних сил України.
Найкраще привітання - це допомога та підтримка!