Вітаємо переможців у міських змаганнях з футболу!
03.10.2025 Фізична культура і спорт Переглядів: 54Вітаємо футбольну команду нашого ліцею з перемогою в чемпіонаті міста з футболу серед учнів 10-11-х класів. Молодці! Так тримати! Бажаємо успіхів і перемог в майбутньому! Дякуємо юним футболістам: Ковалю Артему (11-В), Ординському Максиму (10-В), Орлову Максиму (10-А), Шевченку Станіславу(10-А), Починку Миколі (10-Б), Лук'янцю Захару (11-В). Щира подяка тренеру команди, учителю фізкультури Вакарчуку Максиму Миколайовичу.