Участь у благодійній акції "Ситий хвостик" ЦЕНТ
11.10.2025 Благодійність Переглядів: 49У рамках благодійної акції "Ситий хвостик" у ліцеї "Перша Білоцерківська гімназія" було зібрано смаколики для тваринок "живого куточка" Центру еколого-натуралістичної творчості: корми для папужок, гризунів, рибок, кроликів, черепах.
Завозили разом із молодшими ліцеїстами та командою "Джура" 8-го класу. Діти мали можливість не тільки передати зібрані пакунки, а й познайомитись із мешканцями "живого куточку": черепахами, рибками, щуром, хом'ячками, кроликами, палочниками, тарантулом, равликом, папугами й іншими.
Позитивні емоції та зоотерапія пішла на користь усім і залишила в дітей позитивні емоції та приємні спогади.
Щиро вдячні Центру еколого-натуралістичної творчості за гостинність і незабутні враження!