Візвідування і передача допомоги Музею живої природи, флори та фауни парку "Олександрія"
11.10.2025 Благодійність Переглядів: 55Поділились осіннім врожаєм із мешканцями Музею живої природи, флори та фауни "Олександрія".
Разом із учнями ліцею завезли зібрані в рамках акцій "Ситий хвостик" і "Щедрий врожай" овочі та фрукти в місцевий зоопарк. Впевнені, що тварини вже поласували нашими смаколиками та зробили запаси на майбутнє.
Приємним бонусом для дітей стала прогулянка зоопарком і знайомство з різноманітними тваринами: мавпами та левенятами, єнотами та носухами, вовком і лисицями, білочками й кроликами, ламою та страусом, поросятами, баранцями й козами, великою кількістю свійських і диких птахів та іншими.
Спілкування із тваринками пішло на користь як дітям, так і самим представникам фауни, які радо вітали гостей.
Зоотерапія - чудовий метод, аби зняти стрес і напругу, відпочити душею та зарядитись позитивними емоціями. А допомога іншим, зокрема й тваринам, додає ще більше приємності, гарного настрою та самопочуття!