Заняття з кібербезпеки
16.10.2025 Гімназійне життя Переглядів: 62В рамках місячника з кібербезпеки у ліцеї відбулися заняття, виховні години в 1-11 класах з питань кібербезпеки та формування кібергігієни "Я. Безпека. Кіберпростір".Також відбулася зустріч учнів 8-х класів з представниками Національної поліції з питання безпеки в інтернеті, онлайн-загроз, вербування підлітків в соціальних мережах. Учням продемонстрували презентацію "Маніпуляції та вербування. Як не потрапити в пастку ворога".
На заняттях, які провели класні керівники та соціальний педагог діти пригадали правила безпечної поведінки в інтернеті, говорили про онлайн-загрози та культуру кібергігієни. Учні переглянули презентації, відео з питань безпеки в інтернеті, після чого висловлювали свої думки, розглядали різні життєві ситуації, в різноманітних завданнях формували навички безпечного користування цифровими технологіями.