Вітаємо призерів олімпіади з правознавства
10.11.2025 Навчальна діяльність Переглядів: 88Щирі вітання ліцеїстам - призерам І етапу Всеукраїнської учнівської
олімпіади з правознавства:
Роману Фурдецькому, учню 9-А класу - ІI місце
(вчитель – Коваленко Раїса Анатоліївна);
Анастасії Михайловій, учениці 10-Б класу - ІI місце
(вчитель – Бєлова Людмила Андріївна).
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!