Вітаємо призерів олімпіади з правознавства

10.11.2025 Навчальна діяльність Переглядів: 88

Щирі вітання ліцеїстам - призерам І етапу Всеукраїнської учнівської

олімпіади з правознавства:

Роману Фурдецькому, учню 9-А класу - ІI місце 

(вчитель – Коваленко Раїса Анатоліївна);

Анастасії Михайловій, учениці 10-Б класу - ІI місце 

(вчитель – Бєлова Людмила Андріївна).


Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!