ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!
11.11.2025 Навчальна діяльність Переглядів: 110Щирі вітання ліцеїстам - призерам І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:
Аліні ЗАПІСОЧНІЙ, учениці 9-Г класу - ІІ місце
Макару ПРИЙОМСЬКОМУ, учню 10-А класу - ІІ місце
Висловлюємо подяку вчителю, який підготував призерів – Шабельній Інні Григорівні.
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!