ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

11.11.2025 Навчальна діяльність Переглядів: 110


Щирі вітання ліцеїстам - призерам І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

Аліні ЗАПІСОЧНІЙ, учениці 9-Г класу - ІІ місце 

Макару ПРИЙОМСЬКОМУ, учню 10-А класу - ІІ місце 


 Висловлюємо подяку вчителю, який підготував призерів – Шабельній Інні Григорівні

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!