Вітаємо новообрану голову учнівського самоврядування ліцею Михайлову Анастасію!

10.11.2025 Учнівське самоврядування Переглядів: 34
10 листопада відбулася зустріч директора ліцею "Перша Білоцерківська гімназія" із новообраною головою учнівської ради - ученицею 10-Б класу Анастасією Михайловою.
Борис Михайлович привітав Настю з перемогою на виборах. Також обговорили вектори розвитку учнівського самоврядування в нашому закладі та плани майбутніх заходів. Анастасія мала можливість погодити з директором як власні ідеї, так і пропозиції інших учнів. 
Щиро дякуємо керівництву ліцею "Перша Білоцерківська гімназія" за відкритість до співпраці, активну підтримку учнівського самоврядування й дитячих та молодіжних ініціатив!