Брейн-ринг із німецької мови
07.12.2018 Навчальна діяльність Переглядів: 3174 грудня о 13.30год. в актовій залі Першої гімназії відбулася інтелектуальна гра «Брейн-ринг» на знання німецької мови. У заході взяли участь команди знавців мови міста. Захід проводився в рамках поглиблення німецько-українських гуманітарних зв`язків за підтримки Гетте-інституту (м. Київ) та благодійного фонду «Товариство Розвитку» (м. Одеса).
Тематика завдань брейн-рингу - краєзнавство, крилаті вислови та прислів`я, розмовна мова. Кожна команда мала представити себе (творча візитка). На представлення 5 - 7 хв. Гра відбувалася між командами 1х1 у три раунди. Переможці першого та другого раундів грали у фінальному 3-му раунді. Капітан команди вирішував, хто буде відповідати на запитання. Команда, яка готова дати відповідь, піднімала прапорець. Правильна відповідь - 1 бал. Якщо відповідь не правильна, то відповідала команда-суперник. Перемогла команда, яка у фінальному раунді набрала більше балів. Команда Першої Білоцерківської гімназії здобула II місце. Вітаємо та бажаємо успіхів у вивченні німецької мови!