Вітаємо з бронзових призерів емпіонату України з карате!
14.11.2025 Фізична культура і спорт Переглядів: 41Вітаємо ученицю 8-Г класу Анастасію Валебну та учня 10-А класу Шевченка Станіслава, які здобули бронзові нагороди на чемпіонаті України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих, в якому брали участь 40 спортсменів з України. Анастасія і Станіслав, що займаються в карате клубі «Дайтан» в нашому ліцеї, отримали можливість змагатися на другому етапі відбору до національної збірної України, який відбудеться в Амстердамі.
Щиро вітаємо юних спортсменів з успіхом на чемпіонаті України та бажаємо вдалих виступів на відборі до національної збірної!
Також щирі вітання та подяка їхньому тренеру Руслану Гурському!