Вітаємо з перемогою команду ліцею в змаганнях з ГАНДБОЛУ !
27.11.2025 Фізична культура і спорт Переглядів: 63Вітаємо збірну команду 7-8 класів ліцею з гандболу, яка виборола 1 місце на міському етапі Всеукраїнських змагань " Пліч-о-пліч". Дякуємо учням ліцею за чудовий результат:
Горбаню Івану - 8В, Ємчинському Іллі- 8А, Назарько Назару- 8В, Товтіну Євгену- 8В, Ільченку Станіславу- 8В, Джаббарову Ельнуру- 8А, Стрельнику Іллі-8В, Семенюті Олександру- 7Г, Шияну Антону-7Г, Семикозу, Максиму- 7Д. Щира подяка керівникам команди, учителям фізичної культури Іващенку Олександру Олеговичу та Жалбі Івану Васильовичу.