Вітаємо з перемогою команду ліцею в змаганнях з ГАНДБОЛУ !

27.11.2025 Фізична культура і спорт Переглядів: 63


Вітаємо збірну команду 7-8 класів ліцею  з гандболу, яка виборола 1 місце на  міському етапі Всеукраїнських змагань " Пліч-о-пліч". Дякуємо учням ліцею за чудовий результат:

Горбаню Івану - 8В, Ємчинському Іллі- 8А, Назарько Назару- 8В,  Товтіну Євгену- 8В, Ільченку Станіславу- 8В,  Джаббарову Ельнуру- 8А, Стрельнику Іллі-8В, Семенюті Олександру- 7Г, Шияну Антону-7Г, Семикозу, Максиму- 7Д. Щира подяка керівникам команди, учителям фізичної культури Іващенку  Олександру Олеговичу та Жалбі Івану Васильовичу.