ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЮ З III МІСЦЕМ У ЗМАГАННЯХ З ШАХІВ

05.12.2025 Фізична культура і спорт Переглядів: 106


Вітаємо збірну команду 5-9  класів ліцею  з шахів, яка виборола 3 місце на  міському етапі Всеукраїнських змагань " Пліч-о-пліч". Наш ліцей представляли такі учні: Недвига Денис 8-Г, Осадча Владислава 7-Д, Поп'юк Андрій 8-В, Бєлов Андрій 8-В, Іванченко Ірина 7-Г.  Вчителі Терещук Д.В. та Жалба І.В. Бажаємо вам блискучих партій, точних комбінацій та мудрих рішень за шахівницею!