Участь гімназистів у Всеукраїнському конкурсі проектів «Врятувати від забуття»
05.12.2018 Навчальна діяльність Переглядів: 217Учні Першої Білоцерківської гімназії: Братасюк Каріна, Марченко Софія, Мельничук Вікторія взяли участь у щорічному ХІ Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційні роботи молодих істориків). Автор ідеї проекту - Потильчак Світлана Йосипівна, заступник директора з НМР, учитель історії.
Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам`яті, долання історичних міфів. Організатор Всеукраїнського конкурсу - Міжнародний благодійний фонд національної пам`яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Спілки письменників України.