Благодійна акція до Дня Збройних Сил України

05.12.2025 Благодійність Переглядів: 40

Учні ліцею, як завжди, взяли дуже активну участь у міській благодійній акції для наших воїнів до Дня Збройних Сил України. Діти разом з батьками та педагогами зібрали понад 40 пакунків, в які склали різноманітні смаколики ( печиво, цукерки, горішки, насіння, сухофрукти), чай, каву, мівіну, енергетичні батончики та енергетики, грілки для рук та ніг, теплі шкарпетки,термобілизну, засоби гігієни, ліки, газові балончики і , звичайно, вітальні листівки та обереги. Все зібране в найближчий час  буде  відвезене волонтерами нашим захисникам на фронт в різні бригади. Дякуємо кожному, хто долучився до волонтерської акції. Чим можемо, допомагаємо нашим воїнам. Наближаємо перемогу разом!

Детальніше на