Вітаємо з перемогою в територіальному етапі обласної історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Київщина козацька"!
10.12.2025 Навчальна діяльність Переглядів: 55Вітаємо ученицю 9-В класу Некрасову Маргариту з перемогою у територіальному етапі обласної історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Київщина козацька"! Бажаємо успіхів і нових здобутків! Висловлюється подяка керівнику краєзнавчого гуртка ліцею Бондарю Анатолію Володимировичу за підготовку до участі учениці в даному конкурсі.