Вітаємо призера обласної олімпіади з біології!

15.12.2025 Навчальна діяльність Переглядів: 84
Щиро вітаємо призера ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології- ученицю 10 - Б класу Михайлову Анастасію, яка виборола ІІ місце! МОЛОДЧИНА! Бажаємо нових здобутків та відмінних  успіхів у навчанні! 
Дякуємо учителю біології Кравчук Людмилі Іванівні за підготовку призера олімпіади.
Детальніше на