Колядують ліцеїсти- славлять Україну!
24.12.2025 Переглядів: 67Джури рою "Сокіл" ліцею "Перша Білоцерківська гімназія" вітають всіх із Різдвом Христовим!
Щиро бажаємо, щоб до всіх українців прийшли три радісні звістки у гості:
А що перша звістка, що Москва палає!
Радуйся! Радуйся, країно, скоро вже перемога!
А що друга звістка - вернулись додому наші всі!
Радуйся, країно, бо війна закінчилась.
А що третя звістка - наша перемога!
Радуйся! Радуйся, країно, й наближай перемогу!
З авторською воєнною колядкою (муз. - народна, сл. - Ірина Запорізька) наші джури долучились міського конкурсу "Колядує вся родина - славить Україну"!
Зі святом! Пам'ятаймо, що Світло завжди переможе Темряву!