Вітаємо переможців та призерів територіального етапу Всеукраїнського конкурсу "Об'єднаймося ж, брати мої!"

07.01.2026 Переглядів: 40
Щирі вітання переможцям та призерам територіального етапу ХХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої!", присвяченого Шевченківським дням: 
в номінації "Література" - учениці 7-Д класу Дибовській Дар'ї, яка виборола ІІ місце (керівник Ірина Запорізька );
в номінації "Історія України та державотворення"- учениці 10-А класу Пилипенко Ірині, яка здобула ІІ місце (керівник Анатолій Бондар);
в номінації "Образотворче мистецтво": учениці 7-Б класу Марченко Анастасії, яка виборола І місцем та учениці 7-Д класу Кальченко Дарина, яка зайняла ІІ місце ( керівник Федоренко Віра Валентинівна);
в номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво"- учениці 8-Г класу Скрипчук Софії, яка стала переможницею (керівник Стрельчук Тетяна Михайлівна).
Дякуємо нашим переможцям та призерам та їхнім керівникам! Молодці! Так тримати!
Пишаємося вами!
Детальніше на