ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ!

26.01.2026 Гімназійне життя Переглядів: 182


Щирі вітання ліцеїсту - призеру ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

Святославу КІРІКУ, учню 8-Г класу - ІII місце (вчитель - Підгаєцька Надія Олексіївна);

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!