ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ!
26.01.2026 Гімназійне життя Переглядів: 182Щирі вітання ліцеїсту - призеру ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:
Святославу КІРІКУ, учню 8-Г класу - ІII місце (вчитель - Підгаєцька Надія Олексіївна);
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!