ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

28.01.2026 Переглядів: 92


Щирі вітання ліцеїсту - призеру ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

Макару ПРИЙОМСЬКОМУ, учню 10-А класу - ІІ місце 


Висловлюємо подяку вчителю, який підготував призера – Шабельній Інні Григорівні

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!