ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!
28.01.2026 Переглядів: 92Щирі вітання ліцеїсту - призеру ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:
Макару ПРИЙОМСЬКОМУ, учню 10-А класу - ІІ місце
Висловлюємо подяку вчителю, який підготував призера – Шабельній Інні Григорівні.
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!