Наші учні- активні учасники міського челенджу "Затишна оселя для пернатих"
29.01.2026 Інші новини Переглядів: 39Турбота про птахів взимку-важлива і необхідна. Хто ж як не люди можуть допомогти нашим пернатим друзям?
Учениця 7-А класу Ковтун Марія нашого ліцею виготовила разом зі своїм дідусем гарну годівничку та підготувала смачні гостинці для пташок. Дякуємо за добру справу і за допомогу птахам!
Ковтун Марія - учасниця територіального еко челенджу "Затишна оселя для пернатих".
Ліцей "Перша Білоцерківська гімназія"
Учні 3-Б класу Бобер Артем та Маханьок Давід зробили для пернатих друзів креативні годівнички. Тепер кожного дня підгодовують птахів і чекають на зустріч з ними. Маленька турбота,але дуже важлива справа- допомога пташкам взимку!
Бобер Артем 3-Б клас
Маханьок Давід 3-Б класу
Ліцей "Перша Білоцерківська гімназія"
Керівник: Федоренко Оксана Миколаївна.