ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ!
02.02.2026 Переглядів: 109Щирі вітання ліцеїсту - призеру ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:
Михайлу КОБЗАРЕНКУ, учню 10-Б класу - ІI місце (вчитель - Стрельчук Тетяна Михайлівна);
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!