ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ!

02.02.2026 Переглядів: 109


Щирі вітання ліцеїсту - призеру ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

Михайлу КОБЗАРЕНКУ, учню 10-Б класу - ІI місце (вчитель - Стрельчук Тетяна Михайлівна);

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!

  Twitter   Facebook   Google+   Stumbleupon