ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ОЛІМПІАДИ З ПРАВОЗНАВСТВА!

02.02.2026 Переглядів: 117


Щирі вітання ліцеїстці - переможниці ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:

Анастасії МИХАЙЛОВІЙ, учениці 10-Б класу - І місце 


Висловлюємо подяку вчителю, який підготував призера – Бєловій Людмилі Андріївні

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!