ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ОЛІМПІАДИ З ПРАВОЗНАВСТВА!
02.02.2026 Переглядів: 117Щирі вітання ліцеїстці - переможниці ІI етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:
Анастасії МИХАЙЛОВІЙ, учениці 10-Б класу - І місце
Висловлюємо подяку вчителю, який підготував призера – Бєловій Людмилі Андріївні.
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!