Вітаємо переможців і призерів територіального конкурсу виконавців естрадної дитячої та юнацької пісні!
12.02.2026 Гімназійне життя Переглядів: 33Голоси юних вокалісток ліцею "Перша Білоцерківська гімназія" зазвучали у фіналі конкурсу юних виконавців естрадної дитячої та юнацької пісні й підкорили "Музичний Сонях - 2026"
Щиро вітаємо Кучеренко Софію (ученицю 6-В класу), яка виборола Гран-Прі конкурсу!
Щирі вітання: Мотрич Вікторії (учениці 6-А класу "Балада про дві скрипки"), Ковтун Мелісі (учениці 6-В, пісня "Час") і Пилипенко Ірині (учениці 10-А класу, пісня "Не питай"), які посіли ІІ місця в конкурсі!
Щиро бажаємо дівчатам, щоб їх голоси почули й далеко за межами Білої Церкви! Співайте, творіть, звучіть - і хай вас почує світ!