Військово-патріотичні ігри до Дня героїв Небесної Сотні

20.02.2026 Джура та звитяга Переглядів: 41
Щиро вітаємо команду "Сокіл", вихованців гуртка "Джура" (збірну 9-10-х класів), яка гідно представила наш ліцей на І міському етапі Всеукраїнських військово-патріотичних ігор на честь Героїв Небесної Сотні. 
У загальнокомандному заліку ми посіли 4 сходинку, але при цьому стали ПЕРЕМОЖЦЯМИ на етапах "Стрільба" та "Підтягування"! 
Хлопці змагались у тому числі зі студентськими командами та професійними спортсменами, тож це дуже гідний результат! 
Попереду ще ІІ етап змагань, що передбачає:
1. Метання гранати
2. Біг на дистанцію 100 м
3. Біг на дистанцію 3000 м
Тож готуємось далі!
Пишаємось нашими учнями: Волощуком Матвієм (10-Б), Власенком Романом (9-А), Розпутнім Дмитром (10-А), Пащенком Іллею (10-Б), Бєловим Олександром (10-Б)!
Дякуємо за організацію змагань Управлінню молоді і спорту БМР та ГО "Спорт для всіх"!
Гідно вшанували пам'ять полеглих героїв Небесної Сотні своїми вчинками та досягненнями!
Детальніше на