Екскурсія десятикласників на експозицію "Небесні янголи"
25.02.2026 Інші новини Переглядів: 81Експозиція "Небесні янголи". Понад 150 ящиків з-під набоїв. У кожному - особисті речі загиблих білоцерківських воїнів: військовий одяг і спорядження, улюблені чашки та склянки, годинники й окуляри, спортивні медалі та військові нагороди, обереги, книги й навіть парфуми... А ще світлини... Сотні світлин, де вони щасливі, усміхнені, а головне - живі. Десятки табличок із назвами населених пунктів, які обороняли й де загинули. І десятки бойових прапорів різних підрозділів, до яких належали герої, у складі яких виборювали нашу свободу, територіальну цілісність і незалежність. Зворушливі історії дружин військових, які знають кожен куточок, ящичок, фото та прізвище, бо своїми руками це все створювали, збирали по частиночкам, щоб зберегти пам'ять про сучасних героїв України для теперішніх і прийдешніх поколінь.
Цього разу експозицію відвідали учні 10-Б класу (класний керівник Кондратюк О.А.) та джури рою "Сокіл". Серед експонатів знайшли портрети та особисті речі й випускників нашого ліцею, а хтось - навіть рідних і друзів...
Щиро вдячні ГО "Небесні янголи" за вашу невтомну, самовіддану працю задля збереженння та вшанування пам'яті загиблих воїнів України! Дякуємо керівнику краєзнавчого гуртка Анатолій Бондар за організацію екскурсії.
Герої не вмирають, коли їх пам'ятають!