ВІТАЄМО КОМАНДУ ЛІЦЕЮ З ІІІ МІСЦЕМ З МІНІ-ГАНДБОЛУ!

06.03.2026 Фізична культура і спорт Переглядів: 82


Команда ліцею посіла ІІІ місце з міні-гандболу у ІІІ районному етапі Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч" у категорії учнів 5-6 класи. Наш ліцей на змаганнях представляли такі учні:  Мельниченко Руслан 6Б, Рубан Єгор 6Б, Терещенков  Микола 6Б, Гальченко Каріна 6Б, Лук'янова Вероніка 6Б, Троць Кіра 6Б, Бризіцький Андрій 6В, Рожанский Максим 6В, Гончаренко Злата 6А, Дригало Радомир 5В. Керівники команди - учителі фізичної культури  Іващенко Олександр Олегович та Терещук Дмитро Васильович.