Вітаємо юних спортсменів- призерів з гандболу!

11.03.2026 Фізична культура і спорт Переглядів: 64
Вітаємо команду ліцею 7-8-х класів з гандболу, яка виборола III місце на районних змаганнях "Пліч-о-пліч".Керівник команди- учитель фізичної культури - Іващенко Олександр Олегович. Склад команди: Горбань Іван 8В, Ільченко Станіслав 8В, Товтін Євген 8В, Стрельник Ілля 8В, Назарько Назар, Тригуб Тимофій 8А, Ємчинський Ілля 8А, Семикоз Максим 7Д, Горобінський Олександр 7Б, Ліпашков Давід 7В.
Молодці! Так тримати! Пишаємося нашими спортсменами!
Детальніше на