Здоров'я - найбільша цінність! День шкільного харчування

18.03.2026 Гімназійне життя Переглядів: 59

12 березня у нашому закладі відзначили День шкільного харчування. Учителі початкових класів провели для учнів низку цікавих та пізнавальних заходів, спрямованих на формування культури здорового харчування та відповідального ставлення до власного здоров'я.

Для учнів 1-2 класів було організовано інтерактивну гру «Вітамінний калейдоскоп». Діти в ігровій формі знайомилися з корисними продуктами, відгадували загадки про овочі та фрукти, дізнавалися, чому важливо щодня їсти гарячі страви у шкільній їдальні та виготовили аплікації «Їмо корисно -ростемо здоровими».

Третьокласники відвідали майстер-клас, на якому виконували цікаві завдання, досліджували шлях продуктів від виробника до столу, вивчали правила сервірування та основи культури поведінки під час їжі.

Учні 4-х класів працювали над проєктом «Моя тарілка здоров’я». Четвертокласники презентували власні варіанти корисного раціону, доводили важливість збалансованого харчування для успішного навчання та гарного самопочуття.

День шкільного харчування в нашому закладі став яскравою подією, яка нагадала всім: здоров'я дітей — найбільша цінність, а правильне харчування — його надійна основа. Турбота про здорове харчування сьогодні – це інвестиція у здорове майбутнє нашої держави.