Профорієнтаційна зустріч старшокласників з представниками університетів Києва

18.03.2026 Навчальна діяльність Переглядів: 38
У ліцеї відбулася профорієнтаційна зустріч старшокласників з представниками вищих навчальних закладів Києва. Захід розпочала директорка ліцею "Перша Білоцерківська гімназія" Нагорна Ольга Валеріївна, яка представила почесних гостей: завідувача кафедри конституційного та адміністративного права  Національного транспортного університету, професора, доктора юридичних наук  Володимира Анатолійовича Шатіло та доцентку кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, амбасадорку фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Оксану Вадимівну Шатіло, які розповіли про зазначені навчальні заклади.
В рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) 2026 в Україні, який триває з 16 по 29 березня під гаслом «Чесні розмови про гроші» («Smart Money Talks») для учнів 10-11-х було проведено заняття "Мистецтво керувати грошима", основною метою якого є підвищення фінансової грамотності молоді, навчання навичкам заощадження, інвестування та захисту від шахрайства. Також на практичному занятті учні мали можливість дізнатися, як створити власне підприємство і спланувати його роботу. Дякуємо ментору занять Oksana Shatilo за цікаві та інтерактивні заняття з фінансової грамотності  із старшокласниками.