ВІТАЄМО ЧЕМПІОНА УКРАЇНИ!

30.03.2026 Фізична культура і спорт Переглядів: 83


26 по 28 березня у Луцьку проходив чемпіонат України з греплінгу, який став тріумфальним для нашого ліцею. Учень 11-В класу Вітвіцький Олександр продемонстрував залізну волю, високу майстерність та здобув блискучу перемогу! Завдяки своєму успіху Олександр став чемпіоном України, увійшов до складу національної збірної та виборов почесну путівку на чемпіонат Європи.

Пишаємось нашими учнями, які прославляють рідний заклад та всю Україну на спортивній арені! Бажаємо Олександру нових вершин та переможного виступу на європейській першості!