Тріумф на футбольному полі: шлях до обласного етапу!

22.04.2026 Фізична культура і спорт Переглядів: 62


Щиро вітаємо збірну команду ліцею з футболу (9–11 класи) з блискучою перемогою у III етапі всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч»!

Наші герої: Коваль Артем (11-В),  Шумада Марк (9-В), Орлов Максим (10-А), Шевченко Станіслав (10-А), Починок Микола (10-Б), Джибладзе Ілля (9-В), Агафонов Дмитро (9-В), 

Висловлюємо глибоку вдячність тренерам — Вакарчуку М.М. та Терещуку Д.В. — за професійну підготовку, віру в команду та незламний спортивний дух.

Саме наша команда виборола почесне право представляти Білоцерківську громаду на обласних змаганнях! Пишаємося вами та бажаємо тільки перемоги на наступному етапі!