Благодійна акція "Великодній кошик добра"

07.04.2026 Благодійність Переглядів: 29
Ліцей "Перша Білоцерківська гімназія" зібрав великодні посилки для наших захисників.
Уже традиційно багато років поспіль напередодні Великодня учні, батьки та вчителі долучаються до територіальної благодійної акції "Великодній кошик для ЗСУ".
Святкові паски та малюнки, печиво, цукерки, чай, кава, енергетики й енергетичні батончики, вологі серветки та засоби гігієни, консерви, крупи - усе це вже сьогодні відправили батькам і рідним наших учнів і педагогів, які нині боронять Україну в складі різних підрозділів. Частину посилок надіслали "Новою Поштою", інші завезли у волонтерський штаб при ЦПО "Соняшник", де лідери учнівського самоврядування традиційно зустрінуться з місцевими волонтерами, які допоможуть доставити зібрані смаколики на передову до українських воїнів.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до нашої благодійної акції! Дякуємо за кожну пасочку, лист, малюнок, енергетик чи шоколадку!
Дякуємо вихованцям гуртка "Джура", джурам рою "Сокіл" середньої та старшої групи, які допомогли в організації акції, пакуванні й перевезенні "великодніх кошиків"!
Нехай Великдень нашої перемоги настане якомога швидше!
Детальніше на